Tehnikaveo treileri rent

ehitustehnika vedu transport tallinnas

BERKARD pakub teenuseid tehnika veoks vajaliku treileri rentimiseks. See on erilist tüüpi järelkäru, mis on loodud kasutades spetsiaalseid madalaraamilisi konstruktsioone. Kergendamaks peale ja mahalaadimisoperatsioone, seadistatkse traali mehhanismid eriliste hüdrovõimenditega. Tasakaalukeskme madal asukoht tagab hea vastupanu erinevatele teeoludele. Pakume treilereid kandevõimega kuni 40 tonniste laadungite vedamiseks.
Märgime ära eelised, mida saate kasutada enda huvides, kui pöördute abi saamiseks BERKARDI poole.

  • Me anname haagise viivitamatult, arvestades tellija vajadusi. Kokkulepitud ajagraafikut järgitakse täpselt.
  • Haagist pole tihti vaja ja selle korrashoid on kallis. Rentimine meie tehnikale spetsialiseerunud firmast on majanduslikult kasulik. Veenduge selles ise, uuride meie vastavaid hinnakirju.
  • Osade mittegabariitsete koormate ümbervedamine nõuab kinnitatud reeglite täitmist. Meie poole pöördudes , saab igasugused sellesuunalised probleemid lahendada kiiresti ja minimaalsete kuludega, täites seejuures täpselt liikluseeskirju.
  • Kõik tööoperatsioonid teostavad kõrgekvalifikatsiooniga spetsialistid. Teil pole vaja endal luua spetsiaalset osakonda ega maksta kaastöötajatele kõrget palka, kui nende teadmisi ei lähe vaja just tihti.

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.