EHITUSTEHNIKA RENT

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us
Tihtipeale kahtlevad ehitusfirmad, millist tehnikat valida ehitustööde jaoks, et need saaksid täidetud kiiresti ja ohutult ning ilma üleliigse raha kulutamata. Meie ettevõte OÜ Berkard omab  töökogemust ehitustehnika rendileandmise alal alates 1994. aastast ning aitab teha parimat valikut mitmest erinevast variandist, pakkudes välja seejuures kõige soodsamat. Meie ekskavaatorid, laadurid ja kallurid saavad nõutud töömahuga suurepäraselt hakkama.

Rendile antava tehnika liigid

Me pakume väga palju erinevaid ehitustehnika mudeleid, mis on mõeldud erinevate ülesannete täitmiseks:

  • kallurid kandevõimega 2, 13, 15, 18 tonni;
  • kompaktne ekskavaator-laadur JCB 1CX;
  • ekskavaator-laadur JCB 4CX;
  • tehnika transportimiseks mõeldud spetsialiseeritud treiler.

OÜ Berkard ettevõttes rentimise eelised

Rendile andmine – ettevõtte üks peamisi tegevussuundi, mis on teeninud klientide positiivset tagasisidet. Meie peamised eelised: 
  1. Lai valik pakutavat tehnikat ja abiseadmeid.
  2. Võtame arvesse iga tellija individuaalseid soove.
  3. Peaaegu veerandsajandipikkune kogemus rendile andmise valdkonnas.
  4. Tehnika park, mis koosneb vaid tuntud ja ennast heast küljest näidanud markidest (MERCEDES, MAN, JCB), garanteerib kindlat ja tootlikku tööd.
Ehitustehnika rentimise hind sõltub mitmest erinevast tegurist, nagu näiteks ehitustööde raskusest, mahust, tellimuse tähtaegadest, kaugusest objektini. Mõningate tehnikaliikide kohaletoimetamiseks on kindlasti vaja tellida ka madala raamiga treilerit, kuna roomikekskavaatorid ei saa iseseisvalt mööda teed liikuda. Täpsemat infot pakutavate teenuste kohta võib saada ja ettetellimusi saab teha veebilehel näidatud e-posti aadressil või telefoni teel.
video-ehitustehnika-rent.jpg

Berkard ehitustehnika

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search