Kalluri ja multilifti rent

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us
Kallur – suurendatud kandejõuga veoauto lahtise süvendatud veokastiga, mis on mõeldud puistlastide ja prahi vedamiseks. Kallurite abiga valmistatakse õigesti ette ehitusplatsi, kus killustikku ja kruusa asetatakse nende jaoks eraldatud kohtadesse. Meil on olemas kallurid kandejõuga 13 ja 18 tonni, mis muudab kliendile sobivama variandi valimist palju lihtsamaks.

Kus kallureid kasutatakse

  1. Ehitusprahi prügilatesse väljavedu.
  2. Mulla transportimine talulähedastele ja aiamaadele.
  3. Koristusjärgne lume väljavedu.
  4. Ehitusmaterjalide, vanametalli transportimine ja palju muud.
Kalluri suured ja  kõrge vastupidavusega rehvid muudavad seda veoautot  sobilikuks ehitusobjektidel töötamiseks. Rehvid taluvad täitsa hästi ehitusplatsil tekkiva prahi teravaid ääri. Tavalistel veoautodel puuduvad aga sellised eelised.

Multilifti rent

Ettevõte annab oma autopargist klientidele rendile kallurit koos multiliftiga. Multilift – konkssüsteem, mis kujutab endast hüdraulilise ajami ja konksuga haardeseadisega  pealelaadimise-mahalaadimise mehhanismi. Antud süsteem muudab tööd märkimisväärselt lihtsamaks ja kiiremaks, lühendades peale- ja mahalaadimisele kuluvat aega ning on oma loomult universaalne: ühe autoga võib vedada erinevateks eesmärkideks mõeldud veokaste (konteinerit, tsisterni, külgplatvormi, platvormi, olmeruume ja muid spetsiaalseid seadmeid).
Multilifti süsteem sobib erinevates tööstusharudes töötamiseks ning seda võib kasutada vanametalli, olmeprügi ja ehitusprahi, liiva, killustiku ja teiste lastide transportimiseks.

OÜ Berkard ettevõttes kalluri rentimise eelised

  • ametlikku lepingut sõlmib juriidiline isik, mis tõstab vastutuse taset võrreldes eraisikutega sõlmitud lepingutega;
  • tellija tasub vaid reaalselt kasutatud tööaja eest ning ei kanna veoauto ekspluateerimise ja hooldusega seotud kulusid;
  • tehnika on alati töökorras ning täiesti valmis ohutuks ekspluateerimiseks.

Teenuse maksumust arvutatakse välja individuaalselt, seda on võimalik täpsustada telefoni teel.

video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search