Miniekskavaatori rent JCB 1CX

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us

Kõige erinevamaid töid saab teostada selle kaasaegse tehnoloogia abil. Minitraktor 1CX on ühendatud ekskavaatori ja laaduri võimalused.Vajadusel saab ühendusseadmete külge ühendada erinevaid harke ja muud tõstetehnikat.
Tehnika kompaktsed mõõdud ja suhteliselt väike kaal vähendavad selle trantspordikulu ja ühtlasi lubavad seda täieulatuslikult kasutada rasketes tingimustes, piiratud võimalustega ruumis.
Jõuagregaadi suur võimsus kuluba ära takistuste ületamisel. Sellest piisab täiesti heatasemeliseks tootlikuseks. Ühtlasi tasub märkida kaasaegse mootori kokkuhoidlikkust, piisavalt suur tehniline resurss.
Kõiki ülaltoodud eeliseid saab kasutada praktiliselt, kui rentida ratastel laadur-eekskavaatorid JCB Berkardist. Me pakkume tellijatele täiesti töökorras tehnikat operatiivse tööpaigale toimetamisega.
Selle abil saavad tehtud kõige raskemad ja tülikamad tööd minimaalse aja – ja rahakuluga. Antud juhul pole teil vaja muretseda minitraktori ülalpidamise, õigeaegse tehnilise teeninduse ega reglementaarsete operatsioonide täitmise eest. Antud masina kirjeldusega võib tutvuda vaadates infofaili PDF formaadis.

Rendile antava tehnika liigid

Me pakume väga palju erinevaid ehitustehnika mudeleid, mis on mõeldud erinevate ülesannete täitmiseks:

  • kallurid kandevõimega 15, 18, 29 tonni;
  • kompaktne mini-ekskavaator JCB 1CX;
  • ekskavaator-laadur JCB 4CX;
  • tehnika transportimiseks mõeldud spetsialiseeritud treiler.

OÜ Berkard ettevõttes rentimise eelised

Rendile andmine – ettevõtte üks peamisi tegevussuundi, mis on teeninud klientide positiivset tagasisidet. Meie peamised eelised: 
  1. Lai valik pakutavat tehnikat ja abiseadmeid.
  2. Võtame arvesse iga tellija individuaalseid soove.
  3. Peaaegu veerandsajandipikkune kogemus rendile andmise valdkonnas.
  4. Tehnika park, mis koosneb vaid tuntud ja ennast heast küljest näidanud markidest (MERCEDES, VOLVO, MAN, JCB), garanteerib kindlat ja tootlikku tööd.
Ehitustehnika rentimise hind sõltub mitmest erinevast tegurist, nagu näiteks ehitustööde raskusest, mahust, tellimuse tähtaegadest, kaugusest objektini. Mõningate tehnikaliikide kohaletoimetamiseks on kindlasti vaja tellida ka madala raamiga treilerit, kuna roomikekskavaatorid ei saa iseseisvalt mööda teed liikuda. Täpsemat infot pakutavate teenuste kohta võib saada ja ettetellimusi saab teha veebilehel näidatud e-posti aadressil või telefoni teel.
video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search