Ehitusmaterjalide vedamine treileriga

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us
Mõningaid ehitusmaterjale pole võimalik tavalise veoautoga transportida. Eriti pikki metall- ja plasttorusid, ümarpuitu, poste, raudbetoonplaate tuleb vedada treileriga. Firma BERKARD pakub teile abi ehitusmaterjalide vedamiseks, mille mass on kuni 4200 kg. Teie materjale laaditakse täielikult ja liikumatult haagiseplatvormile, mille pikkus on 6500 mm, laius 2300 mm ning kõrgus 1000 mm.

Ehitusmaterjalide transportimise reeglid

  1. Torude, postide, palkide kinnitamisel kasutatakse liistusid, jäikusribisid, et vältida veose mahalibisemist.
  2. Raudbetoonplaate asetatakse horisontaalselt. Mitu plaati asetatakse üksteise peale virna (kuni 4 tk). Iga plaadi alla pannakse puitprussi. Liikuvuse vältimiseks asetatakse ülemisele plaadile betoonplokke.
  3. Jäätunud puitposte ja -palke pole lubatud laadida.  

OÜ Berkard ettevõttest teenuse tellimise eelised

  1. Me arvestame ette kiiruste režiimi, võttes arvesse kõiki kehtivaid norme, samuti valime ohutut marsruuti.
  2. Ettevõtte töötajad teostavad õigesti veose laadimist ja kinnitavad seda nõuetekohaselt, võttes arvesse koormuse telgedele jaotumist.
  3. Meil töötavad professionaalsed autojuhid, kellel on kogemus treileriga ehitusmaterjalide vedamisel.
  4. Üksikute vedude puhul on rentimine palju soodsam võrreldes vedamiseks vajalike seadmete oma automargis hoidmise ja selle tehnilise hooldusega.
  5. Oleme uurinud regioonis olevate autoteede läbilaskevõimet, tunnelite mõõte, sildade kandevõimet ja laiust. Me teame ka seda, kuidas ja kus asuvad avatud elektriliinid, raudteeületuskohad.
  6. Ettevõtte tehnika läbib süstemaatilisi kontrolle, avastatud rikkeid kõrvaldatakse kohe. Klient saab alati ainult töökorras vedukeid ja treilereid.

Teenuse hind sõltub sellistest teguritest nagu vahemaa kaugus ja transporditavate ehitusmaterjalide maht. Hinda võib täpsustada kas telefoni teel või saates päringut e-posti aadressile. video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search