Kraavide kaevamine kanalisatsiooni- ja veetorude jaoks

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us
Elamute veega varustamiseks ja kanalisatsioonisüsteemi korraldamiseks paigaldatakse torujuhtmeid, mille jaoks on vaja kaevata kraave. Antud töö nõuab spetsiifilisi teadmisi kaevanduse eeskirjade ja hoone üksikute omaduste arvesse võtmise valdkonnas.

Kraavide kaevamise iseärasused

  1. Selleks, et kaevata kraavi õigesti ja ohutult tuleb kõigepealt uurida pinnase tüüpi ning selgitada välja põhjavete olemasolu ja parameetreid. Selliste arvutusteta võib pinnase väljavõtmine osutuda mõttetutuks.
  2. Selgitatakse välja tehnika jaoks mugavaid ligipääsukohti ja -teid.
  3. Tarindehitiste puhul kaevatakse kraavi ainult vundamendi jaoks ilma liigse sügavuseta, mis on tingitud konstruktsiooni kergusest.
  4. Kui puuduv tsentraalne veevarustussüsteem, siis puuritakse mõnikord puurkaevu. Selle juurde kaevatakse samuti kraavi, kuid väikese kaldenurga all allika suunas, et vajadusel oleks võimalik torusid tühjendada.
  5. Kui paigaldatakse septikut, siis vajalik kalle moodustab 2%. Kraavi põhja pannakse tasandamiseks ilma suurte kivideta liiva.
  6. Veetorude jaoks mõeldud kraav on üsna kitsas ning selle kaevamiseks on mugav kasutada mini-ekskavaatorit. Selle kompaktsed mõõdud ja väike kaal võimaldavad töötada eelnevalt heakorrastatud aladel ja kitsastes tingimustes.     

OÜ Berkard ettevõttest teenuse tellimise eelised

  • Väljaõpetatud ja kogenud operaatorid teostavad tööd kiiresti ja korralikult.
  • Ekskavaatoreid ja kallureid hoitakse ideaalses tehnilises seisukorras

Kraavide kaevamise maksumus sõltub pinnase tüübist, kohalikust reljeefist, tehnika liigist, töö kiireloomulisusest, kraavi liigist (ristkülikuline, kallakutega jt).video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search