Ehitusprahi (pinnase, puidu) väljavedu ja utiliseerimine

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us

Ehitustöödega kaasneb alati igasuguse prahi ja heitmete (materjalide jääkide, pakendite, telliskivi või puidu tükkide jt) kogunemine. Ettevõte OÜ Berkard rendib välja kallureid kandejõuga 29, 18 ja 15 tonni ehitusprahi väljaveo ja utiliseerimise, samuti pinnase ja puidu transportimisega seotud teenuste osutamiseks.

Kuidas prahti õigesti välja vedada

Ehitamise protsessis tekkinud ehituspraht segab edaspidiste tööde teostamist ning ohustab ehitusplatside turvalisust. Kuid selle asumine ehitusplatsil langeb lisaks ka seadusandlusega reguleerimise alla. Kui viivitada ehitusprahi väljaveoga, siis võib saada üsna suurt trahvi. Ehitusprahi väljaveoks on vaja selleks väljaõpetatud personali ja spetsiaalset tehnikat. Ehitusprahi utiliseerimine toimub selleks ettenähtud prügilates.

Väljaveo tingimused:

  1. Ehitaja veab ehituprahti välja iseseisvalt, kohalikud kummunaalametid seda ei tee. Ehitusprahti ei tohi panna olmeprügi jaoks mõeldud konteineritesse.
  2. Ökoloogilise kahju ja liikumisele takistusi tekitatavate asjaolude tõttu tuleb jäätmeid vedada välja kiiresti ja regulaarselt.
Ehitusprahi väljavedu ja utiliseerimist tuleb tellida vaid antud tegevusalaga tegelemiseks tegevusluba saanud ettevõttetest.

Missugused tegurid mõjutavad teenuse maksumust

Teenuse hinna väljaarvutamisel võetakse arvesse järgmisi tegureid:

  • prahi ja jäätmete liik ja omadused (kaal, maht, välised mõõdud);
  • kui mugavalt pääseb nendele ligi;
  • aastaaeg;
  • ehitusplatsil takistuste (vahetus läheduses veetorustiku, avatud elektriliinide) olemasolu, mis võivad raskendada ehitusprahi laadimist


video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search