LUME JA JÄÄ ÄRAVEDU TALLINNAS

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us

Talv on lume- ja jääkoristusaeg. Kuid selle käsitsitegemine on ajakulukas ja ebamugav. Meie ettevõte tuleb Teile appi! Teeme töö ära kiiresti ja kvaliteetselt.

Pakume Teile lumekoristus- ja äraveo teenust spetsiaalsete masinatega. Meil on traktorid, mis on varustatud lumelükkamiseks ja -korjamiseks vajaliku saha ning kopaga.

Lumi ei pruugi olla alati rõõmustav – ettevõtete ja ka muude organsatsioonide normaalseks toimimiseks talvel on vajalik nende territooriumite koristus. Just nimelt sellega meie ettevõte tegelebki! Me koristame lume sõiduteedelt, tänavatelt, kõnniteedelt ja parkimiskohtadelt. Koostöö meiega tagab Teile lume äraveo mistahes alalt, sõltumata talvistest raskustest. Meil on piisavalt kogemusi lumepuhastusega kaubanduskeskuste, ladude ja eramute territooriumitel.

Pakume spetsiaalset lumekoristustehnikat, mis tõstab meie teenuse kvaliteeti ja vähendab puhastusaega. Tagame Teie ettevõtte täieliku toimimise, hoolimata ilmastikutingimustest.

Te ei pea muretsema vajalike seadmete arvu üle, kui on vaja koristada suurt territooriumi. Meie pargis on piisavalt masinaid ka kõige suuremate rajatiste puhastamiseks. Meie eksperdid valivad õiged seadmed, mis tagavad teostatud töö kõrgeima kvaliteedi. Lisaks võimaldame puhastatult territooriumilt lume äravedu võimalikult lühikese aja jooksul.

Kvaliteetne lumekoristus eeldab lisaks spetsiaalsete seadmete olemasolule veel ka kõrgelt kvalifitseeritud ekspertide kaasamist, kes suudavad seadmeid juhtida ja kasutada nii, et oleks tagatud töö kvaliteet kui ka tähtaegadest kinnipidamine. Lumetõrje teenust saavad tagada vaid oma ala professionaalid, kellel on kogemusi eritehnikaga töötamisel. Meie ettevõttes töötavad spetsialistid, kellel on vajalikud oskused lumekoristusteenuse kiireks ja tõhusaks osutamiseks.

Tellimuse saate esitada helistades meie kontakttelefonile või kirjutades e-postile. Me võtame Teiega kindlasti ühendust, arutame teenuse osutamisega seotud küsimusi ning tagame kvaliteetse töö. Meie kliendiks võivad saada nii eraisikud kui ka elamu- ja kommunaalteenuste ettevõtted (korteriühistud). Ootame teid!
video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search