Väiksemate ehitiste lammutamine ekskavaatoriga

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us
Ehitiste professionaalne lammutamine ekskavaatori abil – teenus nendele, kes kahtlevad vana hoone kasutamiseks kõlblikkuses, soovivad puhastada platsi tulekahjujärgsetest rusudest, soovivad demonteerida vana ehitist, et vabastada ruumi.

Lammutamise iseärasused

 1. Ehitiste demonteerimist tuleb teha kompaktselt, mitte pildudes selle elemente laiali, et vältida kõrvalasuvate hoonete ja ehitiste kahjustamist.
 2. Kohustuslike dokumentide vormistamist, mis annavad luba ehitise lammutamiseks, kõiki vajalikke kooskõlastamisi gaasiameti, tuletõrjejärelevalve organite ja veevarustuse teenusepakkujaga teostab tööde tellija.
 3. Demonteerimine koos killustamise ja ehitusprahi väljaveo ning platsi tasandamisega säästab teie aega ja rahalisi väljaminekuid.

OÜ Berkard ettevõttest tellimise eelised

  1. Meil on olemas kogu vajalik tehnika, mis võimaldab teostada kõiki ehitise demonteerimise, ehitusprahi laadimise ja väljaveo ning puhastatud platsi heakorrastamisega seotud töid.
  2. Ekskavaatori lisaseadmed ja -tarvikud killustavad monoliitseid kohti.
  3. Tehnika kompaktsed mõõdud tagavad selle läbisaamist ja manööverdamist isegi üsna keerulistes tingimustes. 
  4. Me teostame ehitiste demonteerimist ekskavaatoriga väga lühikese tähtajaga, järgides seejuures rangelt kõiki vajalikke ohutusnõudeid.
Meil on olemas kõik vajalikud tööriistad, ressursid ja tehnika väiksemate ehitiste lammutamiseks. Firma töötajatel on olemas vajalikud teadmised ja töökogemus, et teostada demonteerimist ohutult ja kvaliteetselt. Teenuse maksumuse kohta info saamiseks võib klient eelnevalt meile helistada või pöörduda meie poole e-posti teel. Hinda arvutatakse välja individuaalselt sõltuvalt töömahust, objekti asukohast ja töödes kasutatava tehnika hulgast. 
video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search