Vundamendi jaoks kraavide ja süvendite kaevamine

Võta meiega ühendust! Küsi hinda: (+372) 501 91 31 või kirjuta info@berkard.ee

About us
Majade ehitamise esimene etapp – vundamendi jaoks süvendi kaevamine koos kanalisatsiooni-, veetorude jm jaoks kraavidega. Ehitatud hoone vastupidavus ja kindlus sõltuvad õigest planeerimisest ja mullatööde teostamisest. Kraave vooderdatakse seintega või ehitatakse neid loomulike külgedega.

Ehitussüvendite kaevamise iseärasused

  1. Ehitussüvendeid kaevatakse ekskavaatoriga, pinnast veetakse välja kalluritega.
  2. Ehitussüvendite rajamisel peab püsivuse tagamiseks ja ehitustööde tegemise ajal vete ärajuhtimiseks alati arvestama ka nende külgede ehitamisega.
  3. Väljakaevatud pinnas on võimeline mahus suurenema, mistõttu on vaja organiseerida selle väljavedu.
  4. Ehitussüvendi parameetreid ja kuju määrab ära vundamendi liik. Lintvundamendid eeldavad kraavikujulist ehitussüvendi rajamist. Plaatvundamentide jaoks kaevatakse välja ristkülikukujulisi süvendeid, postvundamentide jaoks – šurfe ja puurauke.
  5. Rajatise sügavust arvutatakse välja sõltuvalt põhjavete külmumissügavusest ja piirist, mis peab jääma 0,5m kaugusele süvendi põhjast. Vastasel juhul tuleb rajada hüdroisolatsiooni, dreenisüsteemi, mis suurendab kulusid.

OÜ Berkard ettevõttest teenuse tellimise eelised

  1. Teenuse tellimisel saabuvad objektile spetsialistid ettevalmistatud tehnika ja dokumentidega. Tehnikat valitakse sõltuvalt töö iseloomust ja tingimustest.
  2. Ühtaegu tellitakse ka pinnase väljaveo ja utiliseerimise teenust.

Hinda mõjutavad mitmed tegurid, sellised nagu pinnase keerulisus, mugavate juurdepääsuteede olemasolu, kaugus objektini, teostatud tööde maht.video-ehitustehnika-rent.jpg

BERKARD EHITUSTEHNIKA

mistahes ülesande korral saame pakkuda Teile parimaid lahendusi

Õigesti valitud arengustrateegia, kaasaegsed, maailma kõrgematele standarditele vastavad seadmed, euroopalik teenindus – need on meie edu tegurid, mis panid aluse ettevõtte edukale ja dünaamilisele arengule.

Miks valida meid?

Mõjus töökogemus
Töötame spetsiaalse tehnika renditeenuste turul juba üle 25 aasta. Oma mainet oleme teeninud laitmatu töö ja tellija poolt püstitatud ülesannetele vastutustundliku lähenemisega.

Võta ühendust

BERKARD icon

Ehitustehnika rent Tallinnas ja Harjumaal

üle 25 aasta kogemust

Kontaktid

BERKARD OÜ

Punane 42

13619 Tallinn

Search